Zaufanie Roku

ZAUFANIE Roku wg Press

Satysfakcja Klientów to fundament naszego biznesu. Zdobyty tytuł jest dla nas ukoronowaniem wieloletniej, konsekwentnie realizowanej strategii Clients first.  Dziękujemy raz jeszcze!

 

10/04/2018 Warszawa Gala rozdania nagrod w konkursie AD WO/MAN miesiecznika PRESS w restauracji Villa Foksal Fot, Adam JAgielak

10/04/2018
Warszawa
Gala rozdania nagrod w konkursie AD WO/MAN miesięcznika PRESS w restauracji Villa Foksal. Nagrodę ZAUFANIE ROKU odbiera Anna Podskarbi, dyrektor zarządzająca OMD Optimum Media i Robert Plesko, dyrektor zarządzający OMD Macroscope.
Fot, Adam Jagielak

 

 

AdMan roku 2017 – Jakub Bierzyński! 

My trzymaliśmy za Kubę Bierzyńskiego kciuki, głosowała branża! (Zwycięzca wybierany jest przez głosowanie agencji reklamowych, agencji interaktywnych oraz domów mediowych i produkcyjnych).

Kubo, jeszcze raz: doceniamy i dziękujemy za Twoje starania w stworzenie fantastycznego miejsca pracy (dowód? Tytuł Najlepszego Pracodawcy wg AON) i skutecznej biznesowo organizacji (vide – tytuł Zaufanie Roku 2017 w “Panoramie Reklamy” Press). Twój przykład pokazuje, że zarządzanie dużą firmą nie musi być przeszkodą w aktywnej działalności społecznej i odważnym wyrażaniu własnych poglądów. Twoi koledzy z OMD.

10/04/2018 Warszawa Gala rozdania nagrod w konkursie AD WO/MAN miesiecznika PRESS w restauracji Villa Foksal Fot, Adam JAgielak

10/04/2018
Warszawa
Gala rozdania nagród w konkursie AD WO/MAN miesięcznika PRESS w restauracji Villa Foksal. Jakub Bierzyński AdMan 2017
Fot, Adam Jagielak

 

 

OMD Kobiety Kobietom z nagordą

Tegoroczna edycja AD wo/MAN Roku towarzyszył zorganizowany przez “Press” pierwszy konkurs dla agencji reklamowych i domów mediowych na najbardziej kreatywną kampanię autopromocyjną. Wygrał nasz długofalowy projekt Women Empowerment “OMD Kobiety Kobietom”. Cykl wykładów motywacyjnych dla kobiet ze świata mediów i marketingu wyróżniono za promowanie i docenianie roli kobiet w biznesie, inspirowanie ich do działania i motywowanie do realizacji stawianych celów.

 

Ania_Paula_PRESS

10/04/2018
Warszawa
Gala rozdania nagród w konkursie AD WO/MAN miesięcznika PRESS w restauracji Villa Foksal. Nagrodę odbierają Anna Podskarbi i Paula Kaliszewicz.
Fot, Adam Jagielak
Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin