Rusza letnia akcja Mentos Fresh Camp!

Po zeszłorocznym sukcesie akcji Mentos Pure Fresh Nights w tym roku rusza cykl letnich imprez pod hasłem Mentos Fresh Camp.

 

Od 15 lipca br. na plażach Świnoujścia (15-17.07.), Kołobrzegu (22-24.07.), Mielna
(29-31.07.), Łeby (05-07.08.), Władysławowa i Chałup (12-14.08.) oraz Sopotu (19-21.08.) pojawią się weekendowe miasteczka Mentos Fresh Camp. Wczasowicze i mieszkańcy w tych 6 miastach będą mogli uczestniczyć w ciągu dnia w atrakcjach, konkursach i aktywnościach na plaży w specjalnej strefie Mentos Fresh Camp, wczesnym wieczorem przeżyć chilloutowe chwile w promieniach zachodzącego słońca, zaś późny wieczór spędzić na Beach Party.

 

Clubbing w plażowym miasteczku Mentosa to jedyna w swoim rodzaju okazja do zabawy przy muzyce granej przez takie uznane postaci świata muzyki, jak Chocolate Puma, Addict dj’s, Daddy’s Groove, Daniel Bovie, Martijn ten Velden, RAE, Jerry Ropero.

 

Akcja ma na celu dotarcie i kontakt z szerokim gronem konsumentów i miłośników Mentosa, dlatego w strefie Mentos Fresh Camp zarówno miłośnicy chilloutu, jak i wieczorni imprezowicze odnajdą aktywności i atrakcje świetnie dopasowane do ich gustów i wakacyjnego klimatu w stylu Mentos.

 

Partnerem tegorocznej akcji po raz pierwszy została Grupa RMF, która odpowiada za organizację imprez Mentos Fresh Camp. Dom mediowy OMD ( Macroscope ) odpowiada za promocję imprez w mediach w ramach Grupy RMF. Więcej szczegółów nt. imprez Mentos Fresy Camp zawiera specjalna strona na Facebooku: http://www.facebook.com/mentosfreshcamp

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin