OMD z tytułem Najlepszego Pracodawcy, drugi rok z rzędu trzeci raz w historii!

Dom mediowy OMD znalazł się w gronie laureatów, a więc tych firm, które tworzą najbardziej angażujące środowiska pracy w Polsce. To już trzecia nagroda OMD. Firma otrzymała tytuł Najlepszy Pracodawca w Polsce również w 2013 i 2016 roku

Aon Best Employers to program rozpoznawalny na całym świecie. Program wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem zaangażowania, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy. W tym roku w Polsce prestiżowym tytułem Najlepszego Pracodawcy zostało wyróżnionych 14 firm.

22730150_1936028866613855_8651901775355999172_n

„Wygrana, drugi raz z rzędu, to dowód na to, że nagroda nie jest przypadkiem, a efektem przemyślanych działań budujących fantastyczne miejsce pracy. W sektorze usług to ludzie są najcenniejszą wartością firmy. To zespół swoim zaangażowaniem buduje to co dla OMD najważniejsze – satysfakcję klientów. Tworzymy więc warunki, które umożliwiają naszym pracownikom rozwój i wpływają na ich zadowolenie z wykonywanej pracy” Jakub Bierzyński, CEO OMD

POST_FB_naklejka

O programie:
Program Najlepsi Pracodawcy to największe i najbardziej kompleksowe badanie i diagnoza organizacji pod kątem zaangażowania pracowników w Polsce. Dotąd przebadano około 370 tysięcy pracowników z ponad 1000 polskich firm – o różnej skali działalności i zatrudnienia. Kryteria oceny to wartości czterech wskaźników:
• zaangażowanie pracowników
• angażujące przywództwo
• kultura wysokich wyników
• wiarygodna marka pracodawcy
Firma otrzymuje tytuł Najlepszego Pracodawcy, gdy wszystkie indeksy angażującego środowiska pracy znajdują się na odpowiednio wysokim poziomie wyznaczonym przez medotodologię badania. Program Najlepsi Pracodawcy to jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników.

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin