OMD wyróżnione przez M&MP za świetne wyniki w badaniu satysfakcji Klientów!

Z wielką przyjemnością i dumą przekazujemy informację, że 21.05.2014 podczas Gali M&MP Agencje Reklamowe i Domy Mediowe, dom mediowy OMD został wyróżniony. Z radością i dumą przyjmujemy oceny wystawione OMD przez Klientów w raporcie na temat satysfakcji z obsługi. Takie wyróżnienie stanowi dla nas zobowiązanie, by nie zwalniać tempa i pokazuje, że poważnie podchodzimy do deklaracji: Clients first!

Robert_Plesko_Anna_Podskarbi_OMD_WWW

Cieszymy się, że dostrzeżono nasze wysiłki włożone w prace i po grudniowym wyróżnieniu przez magazyn Press ponownie znaleźliśmy się na górze rankingu.
Szczególnie dumni jesteśmy z oceny na wymiarach „zadowolenie ze współpracy z domem mediowym” oraz „zadowolenie z badań, analiz oraz strategii”. Pierwszy parametr podsumowuje całokształt naszego zaangażowania w prace a drugi wpisuje się w nasze dążenie do poruszania w świecie planowania mediów wyłącznie przy pomocy cyfr i faktów.

W taki sposób, zaledwie tydzień po otrzymaniu przez naszą sieć globalnie tytułu Agency Network of the Year podczas prestiżowego Festival of Media Global 2015, dołączamy sukces na rynku lokalnym.

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin