OMD triumfuje na szczycie dwóch najważniejszych zestawień  branżowych na świecie RECMA i GUNN REPORT

Dom mediowy OMD po zajęciu pierwszego miejsca w styczniowym zestawieniu RECMA Network Diagnostic, w opublikowanym 21 lutego raporcie GUNN REPORT został okrzyknięty najbardziej kreatywną agencją!


W opublikowanym 21 lutego raporcie Gunn Report for Media po raz siódmy dom mediowy OMD został okrzyknięty najbardziej kreatywną agencją na świecie. Biorąc pod uwagę, że raport  jest przygotowywany od  2004 roku jest to wynik spektakularny.  Gunn Report for Media jest standardem dla oceny kreatywności domów mediowych, agencje są oceniane na podstawie rezultatów jakie osiągnęły w najważniejszych konkursach branżowych na całym świecie. Z 331 punktami, OMD łatwo pokonał drugi rankingowy MindShare (WPP), z ilością 229 punktów oraz zajmujący trzecie miejsce Starcom (Publicis)  z 218  punktami.

To już drugi tak spektakularny sukces OMD w tym roku. W styczniowym raporcie RECMA  Network Diagnostic – OMD znalazło się po raz trzeci z rzędu na szczycie rankingu. Raport podsumowuje wyniki agencji w 46 krajach. W każdym kraju domy mediowe oceniane są w oparciu o zestaw 14 kluczowych wskaźników wydajności, podzielonych na cztery kategorie: Compitches (Competitiveness in pitches), Momentum, Specialized Resources i Client Profile. Jest to dogłębna i wszechstronna analiza mocnych i słabych stron wszystkich agencji medialnych na całym świecie.

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin