OMD po raz czwarty z tytułem Najlepszego Pracodawcy wg AON

Dom mediowy OMD ponownie otrzymał  tytuł Najlepszego Pracodawcy w Polsce. Tym samym znalazł się wśród firm z różnych branż, które stwarzają angażujące motywujące i przyjazne środowisko pracy. To już czwarta w historii i trzecia z rzędu nagroda OMD. Firma otrzymała tytuł Najlepszy Pracodawca w Polsce po raz pierwszy w 2013 roku i powtórzyła sukces w 2016 i 2017 roku

 

Aon Best Employers to największe badanie zaangażowania pracowników w Polsce. Jest to jednocześnie jedyny obiektywny konkurs, w którym wpływ na wynik ma wyłącznie opinia pracowników. Badanie wyłania firmy, które tworzą najbardziej angażujące miejsca pracy, badając opinie pracowników pod kątem zaangażowania, angażującego przywództwa, kultury wysokich wyników i wiarygodnej marki pracodawcy.

 

Jakub Bierzyński, CEO Grupy OMD:

„Działalność firmy jest w 100% oparta na ludziach. To ich pomysły, zaangażowanie i entuzjazm tworzą wartość dla naszych klientów. To wielka przyjemność pracować w firmie gdzie 98% koleżanek i kolegów przychodzi z przyjemnością codziennie do pracy. Wiem, że nasi klienci to czują i bardzo cenią. Jesteśmy świetnie przygotowani do czasów, gdy największą wartością i deficytem są ludzie. Ten tytuł mówi sam za siebie. Cieszę, się że mamy tylu chętnych a OMD nadal jest poszukiwanym i docenianym miesjcem pracy. Nie dziwię się. Sam je bardzo lubię.”

 

 

46513245_1981139425301310_1613897127556022272_n

O programie:

Program Najlepsi Pracodawcy to największe i najbardziej kompleksowe badanie i diagnoza organizacji pod kątem zaangażowania pracowników w Polsce. Dotąd przebadano około 370 tysięcy pracowników z ponad 1000 polskich firm – o różnej skali działalności i zatrudnienia. Kryteria oceny to wartości czterech wskaźników:

  • zaangażowanie pracowników
  • angażujące przywództwo
  • kultura wysokich wyników
  • wiarygodna marka pracodawcy

Firma otrzymuje tytuł Najlepszego Pracodawcy, gdy wszystkie indeksy angażującego środowiska pracy znajdują się na odpowiednio wysokim poziomie wyznaczonym przez medotodologię badania. Program Najlepsi Pracodawcy to jedyny konkurs na rynku, w którym tytuł jest przyznawany w oparciu o obiektywne badanie opinii pracowników.

 

 

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin