OMD nominowany do tytułu Agencji Roku branży internetowej w konkursie organizowanym przez IAB Polska

OMD Sp. z o.o. został wyróżniony nominacją do tytuł Agencji Roku przyznawanej dla agencji, której działania stanowią drogowskaz dla branży i innych agencji działających na rynku. Nagroda przyznawana jest przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

W ramach konkursu kreatywnego MIXX-Awards 2010, członkowie Zarządu i dyrektor generalny IAB Polska przyznają nagrody w trzech kategoriach specjalnych: Człowiek, Marketer i Agencja roku. Są to wyróżnienia za ponadprzeciętne dokonania w dziedzinie marketingu internetowego w minionym roku.

Koncepcja nagród MIXX (“Marketing and Interactive Excellence”) została rozwinięta przez amerykański oddział IAB i funkcjonuje w USA z powodzeniem od 2005 roku. Nagrody MIXX przyznawane są dla twórców najlepszych interkatywnych kampanii reklamowych roku. Profesjonalne jury, w skład którego wchodzą eksperci od reklamy, marketingu i internetu oraz marketerzy oceniać będzie wszystkie części kampanii, począwszy od strategii i kreacji, poprzez wybór mediów, po efektywność.

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin