Kobiety kobietom

V Edycja Kobiety Kobietom

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Podsumowanie

Tym razem dzięki uprzejmości Biura Reklamy TVP spotkałyśmy  się z dziennikarką, autorką książek, trenerką biznesowym w zakresie sztuki prezentacji i autoprezentacji Moniką Zamachowską.

Jak być kobietą, która wie, czego chce, ale potrafi współpracować, iść na kompromis, rezygnować z własnych ambicji, być dobrą koleżanką, partnerką, matką? “Something’s gonna give”, jak głosi przysłowie, ale sztuką jest umieć zminimalizować straty. To mało? To więcej, niż polski alpha male Anno Domini 2016.

Prelegenci

V Edycja Kobiety Kobietom

Monika Zamachowska

Dziennikarka TVP

Od 1995 dziennikarka w TVP2. Jest trenerem biznesowym w zakresie sztuki prezentacji i autoprezentacji, oddychania przeponowego, emisji głosu, dykcji i poprawnej artykulacji. Laureatka nagród: Nagroda Klubu Publicystyki Międzynarodowej 2003, Europejski Ekran 2004, Telekamera 2005, Medal Europejski 2005, Trendy Elle 2005 w kategorii „Najbardziej stylowa osobowość telewizyjna”, nominowana do Wiktorów w latach 2004, 2005 i 2006.

Autorka książek: “Pożegnanie z Anglią” (która zawiera obserwacje obyczajowości i mentalności Wyspiarzy z perspektywy młodej matki, emigrantki z Polski), “Polki na bursztynowym szlaku” (historia podróży Moniki Richardson i fotografki, Lidii Popiel, ambasadorek polskiego bursztynu, starorzymskim szlakiem bursztynowym, z Rzymu do Gdańska) i „Moja Europa da się lubić” (anegdoty i ciekawostki o uczestnikach oraz kulisy programu Europa da się lubić).

Autorka, współautorka i prowadząca programy: Kulty popkultury (1996-1997), Teleadwokat, Magazyn Konsumentów Kultury „Bazar”(z Mirkiem Pęczakiem), Strefa otwarta (ze Steffenem Moellerem i Kubą Zańczakiem), oraz programy o tematyce europejskiej: Europejczycy (2000-2001), Witaj Europo (2002) i Europa da się lubić (2003-2008). Jurorka programu Supertalent w TVP2 wspólnie z Katarzyną Figurą, Bogusławem Kaczyńskim i Wojciechem Cejrowskim.

 

Clients first

Śledź nasz profil na portalu Linkedin