Kobiety kobietom

VI Edycja Kobiety Kobietom
Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

O konferencji

OMD Kobiety Kobietom: “Chodzi o to jak” spotkanie z Anną Jakubowski

9 marca 2017 kobiety ze świata marketingu po raz kolejny spotkały się podczas wykładów motywacyjnych z serii OMD Kobiety Kobietom.  Podczas szóstej edycji cyklu ponad 200 pań spotkało się z ekspertem przywództwa i zarządzania strategicznego – Anną Jakubowski. Poprowadziła ona wykład „Chodzi o to jak”:

„To co robisz jest bardzo ważne, ale JAK to robisz jest jeszcze ważniejsze. Tylko od Ciebie zależy Twoja marka i to co po sobie zostawisz w organizacji. Jakość Twoich działań buduje kulturę organizacji oraz wpływa na środowisko którego jesteś częścią”.

001_Anna_Jakubowski_OMD_KOBIETY KOBIETOM

002_OMD_Kobiety_Kobietom

003_Anna_Podskarbi_male

OMD_Kobiety_kobietom_3

OMD_Kobiety_kobietom_4

Prelegenci

VI Edycja Kobiety Kobietom

Anna Jakubowski

ekspert przywództwa i zarządzania strategicznego

Anna Jakubowski – Menedżer z międzynarodowym i wieloletnim doświadczeniem. Ekspert przywództwa i strategicznego zarządzania. Międzynarodowy Keynote Speaker. Absolwentka Wilfrid Laurier University, Waterloo, Ontario, Canada. Zasiada w radzie nadzorczej Banku Millennium,  zarządzie Międzynarodowego Stowarzyszenia Reklamy IAA Polska, radzie dyrektorów American Chamber of Commerce.

Jest zaangażowana w projekty edukacyjne takie jak Social Wolves i Global Shapers. Przez ostanie lata pracowała na stanowisku Prezesa Coca-Cola Poland Services w Polsce i krajach bałtyckich. Wcześniej piastowała wysokie stanowiska menedżerskie w Procter & Gamble, Coca-Cola Hellenic Bottling Company. Mentorka w Global Shapers – Mentor4Starters program.

Przez wiele lat przewodziła międzynarodowym organizacjom wspierającym rozwój kobiet:

  • Executive Board Member – Organization of Women in International Trade (OWIT)
  • President – Geneva Women in International Trade
  • Board od Advisors – Women’s International Networking (WIN) Leadership Forum

Za działalność dla rozwoju kobiet otrzymała nagrody: W 2011 “World of Difference 100 Award” – odThe International Alliance for Women, oraz w 2016 “Charismatic Woman – Business and Social Enterprise Award” od Why Story Polska.

Program

AGENDA:
14:00 Powitanie gości i słodki poczęstunek
14:30 Wykład Anny Jakubowski: It’s in the “HOW” / Chodzi o to “JAK”
16:00 Zakończenie spotkania

Clients first

Śledź nasz profil na portalu Linkedin