Kobiety kobietom

Kobiety Kobietom VIII

12.04.2018 odbyło się wystąpienie edukacyjno – motywacyjne Klaudii Pingot.
Wykład z dużą dawką poczucia humoru oraz praktycznej, psychologicznej wiedzy!

“Psychologia zmiany.
5 rzeczy, których musimy się oduczyć,
aby pójść do przodu “

O wykładzie: Najbliższe lata naszego życia jeszcze bardziej przyspieszą. Nie tylko będziemy musiały nauczyć się skutecznie zarządzać zmianą – w swoim życiu rodzinnym, biznesie, karierze, ale także będziemy musiały nauczyć się zarządzać niepewnością.

Ostatnia dekada należała do tych, którzy skutecznie się uczyli, najbliższe lata będą wymagać od nas, abyśmy skutecznie się się oduczały – pewnych nawyków myślenia i zachowań.

Klaudia Pingot – SpecBabka opowie o tym, w jaki sposób wpływać na swój umysł i ciało, jak rozwijać swoją inteligencję społeczną i kreatywne myślenie, jak przestać się bać. Prelegentka powoła się na życiowe case studies a przykłady najnowszych badań psychologicznych będzie przeplatać ciekawym storytelligiem.

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Podsumowanie

Dziękujemy za rejestrację na 8. edycji OMD Kobiety Kobietom!

Do zobaczenia 12 kwietnia, w Multikinie (Złote Tarasy) na wykładzie Klaudii Pingot:

“Psychologia zmiany.
5 rzeczy, których musimy się oduczyć,
aby pójść do przodu “

START: 14:00

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Paula.Kaliszewicz@omd.pl; tel. 606 759 449

 

 

Prelegenci

Kobiety Kobietom VIII

Klaudia Pingot

Kreatywna mówczyni i liderka społeczności SpecBabek

Autorka książek, psycholog, youtuberka oraz była oficer Centralnego Biura Śledczego KGP. Empatyczna, profesjonalna i z dużym poczuciem humoru.
Po porzuceniu służb mundurowych została coachem i trenerem, kończąc studia psychologicze. W ciągu kilku lat stworzyła dwie marki – SpecBabkę oraz Smart Coaching. Kilkunastotysięczną społeczność SpecBabek wspiera poprzez działania on-line i spotkania stacjonarne.
Specjalizuje się w psychologii osiągania celów, technikach wywierania wpływu oraz leadershipie. Stworzyła metodę FitMind – wpływania na ciało poprzez umysł i emocje. Lubi być transparentna i szczera w budowanych relacjach. Ma dystans do siebie i swoich porażek, uważa, że to jest źródłem jej sukcesów.

Śledź nasz profil na portalu Linkedin