Getin Bank wybiera do współpracy OMD (Optimum Media) 

 Getin Bank rozstrzygnął trwający od kwietnia przetarg na obsługę budżetu mediowego. Nowym partnerem banku w zakresie strategii i działań mediowych od września 2017 będzie OMD Optimum Media

O wyborze OMD zadecydowała strategia mediowa, która najlepiej odpowiedziała na potrzeby klienta, zaplecze badawcze agencji oraz konkurencyjne koszty zakupu mediów. W procedurze przetargowej brały udział cztery agencje: OMD, Universal McCann, Zenith i MediaVest, z którym Getin Bank związany był od blisko 10 lat. Przetarg był audytowany przez Media Strategy. 

O Getin Bank:  

Getin Bank jest marką bankowości detalicznej, należącą do Getin Noble Bank S.A. Swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych, segmentu małych i średnich firm, samorządów, wspólnot mieszkaniowych i dużych korporacji.

 

O OMD Optimum Media:

OMD Optimum Media to jeden z najstarszych i najbardziej doświadczonych domów mediowych w Polsce, wielokrotnie nagradzany w konkursach branżowych.  Agencją od 2011 r. zarządza Anna Podskarbi,  w OMD Optimum Media pracują trzy zespoły klienckie.

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin