Dom mediowy OMD jako jedyny przedstawiciel branży reklamowej w gronie Najlepszych Pracodawców Roku 2013 wg Aon Hewitt

Zapraszamy do naszej siedziby na ul. Ibisa!
Aon Hewitt ogłosił wyniki 8. edycji Badania Najlepsi Pracodawcy 2013. Dom mediowy OMD to jedyna firma z branży, której przyznano prestiżowy tytuł Najlepszego Pracodawcy Roku 2013. Jednocześnie agencja OMD znalazła się w gronie najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce

Program Najlepsi Pracodawcy, którego głównym elementem jest Badanie Najlepsi Pracodawcy poddaje ocenie pracowników satysfakcję z pracy. Zaangażowanie, tak jak definiuje je Aon Hewitt – wyraża się przez 3 postawy: pozytywnego mówienia o firmie, w której pracuję, chęci pozostania w organizacji, ponieważ mogę tu się realizować i po trzecie – gotowości do podejmowania dodatkowego wysiłku na rzecz firmy, by organizacja osiągnęła sukces.

“Jestem niezwykle dumny z zespołu. Od 20 lat sukcesy, które odnosimy są wynikiem ciężkiej pracy ludzi, którzy wykonują swoje obowiązki z pasją i ogromnym zaangażowaniem – i to właśnie za to chciałbym przede wszystkim im gorąco podziękować. Tę firmę tworzą ludzie, i to oni są dla nas najważniejsi. Pracujemy w branży usługowej, gdzie produktem jest kreatywność i zaangażowanie zespołu. Nie sprzedajemy Klientom nic, oprócz własnych pomysłów, dlatego bycie najlepszym w swojej branży jest ogromnym osiągnięciem. Wierzę w ten zespół i jestem głęboko przekonany, że to właśnie dzięki niemu jesteśmy nie tylko w gronie najlepszych pracodawców, ale i tak wyjątkowym domem mediowym” – mówi Jakub Bierzyński, CEO OMD.

Share on LinkedInShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin