Resolution

Jesteśmy częścią jednej z największych agencji performance marketingu na świecie. Wdrażamy efektywne strategie działań w omnichannel. Doradzamy, planujemy i realizujemy kampanie dla największych marek w Polsce.

Skuteczność i policzalność

Wierzymy, że kluczem do realizacji celów naszych Klientów jest zrozumienie kanałów digital i wykorzystania najefektywniejszych z nich.

Performance

Efektywność to nie tylko afiliacja. Dzięki doświadczonemu zespołowi uzyskujemy wymierne efekty kampanii w różnych modelach zakupowych, realizując KPI naszych Klientów.

Social media

Facebook, YouTube, Instagram i Twitter to jedne z najpopularniejszych platform social media. Wiemy jak oddziaływać w nich na grupy celowe Klientów i jak efektywnie optymalizować kampanie.

SEO / SEM

Obecność w wyszukiwarkach jest kluczowa w consumer journey. Doradzimy Ci jak wykorzystać obecność w płatnych i organicznych wynikach wyszukiwania.

Mobile

Zmiana konsumpcji Internetu przez użytkowników otwiera nowe możliwości dotarcia do nich. Kanał mobile jest naturalnym i coraz istotniejszym kierunkiem obecności dla marek.

www.digitalresolution.pl

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin