Accuen

Accuen wyspecjalizował się w zakupie mediów w modelu programmatic oraz w budowaniu strategii marketingowych opartych na dużych wolumenach danych o użytkownikach. W sprytny sposób łączymy media, technologię i dane. Dzięki temu nasze kampanie docierają do konsumentów ze spersonalizowanym przekazem we właściwym momencie cyklu zakupowego i po optymalnym koszcie.

Media

Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych platform do zakupu powierzchni reklamowej docieramy do konsumentów wykorzystując wszystkie dostępne kanały interaktywne: display, social, video, mobile i wkrótce TV.

Big Data

Dla naszych klientów budujemy strategie komunikacyjne oparte na hurtowych ilościach danych pozyskiwanych od mediów i wydawców. Porządkujemy je i segmentujemy pod kątem demograficznym i behawioralnym. Dzięki temu docieramy precyzyjnie, na masową skalę do wybranych grup celowych we właściwym momencie cyklu zakupowego z właściwym przekazem reklamowym. Ponadto pomagamy ustrukturyzować i wykorzystywać dane związane z ruchem na stronie lub dane z systemu CRM.

Technologia

Podstawą naszych kampanii są dane. Ale to dzięki technologii jesteśmy w stanie tworzyć zaawansowane analizy i segmentację użytkowników pod kątem konwersji na cele klienta. Dzięki zaawansowanym narzędziom tworzymy połączenia pomiędzy światem online i offline. Integrujemy dane z systemów CRM klienta z platformami DMP. Synchronizujemy kampanie w perspektywie cross-mediowej. Tworzymy wspólne doświadczenie użytkownika na wielu urządzeniach i w wielu kanałach.

www.accuenpoland.pl

Zaufali nam

Śledź nasz profil na portalu Linkedin