Kobiety kobietom

LP_1100x490dwa

Formularz rejestracyjny

*Pola wymagane

O konferencji

Z przyjemnością zapraszamy na kolejną, siódmą odsłonę wykładów motywacyjnych dla kobiet ze świata marketingu OMD Kobiety Kobietom. Tym razem naszym gościem będzie

Katarzyna Wierzbowska

SOLIDARNOŚĆ KOBIECA – czy istnieje i czy ma sens?

Czyli opowieść o współzawodnictwie, rywalizacji i wspieraniu się kobiet, o braniu życia w swoje ręce, o życiowych i zawodowych punktach zwrotnych oraz o poszukiwaniu równowagi i spełnienia.

Zapraszamy:

24.11.2017/Multikino w Złotych Tarasach/ godz. 14:00 -16:00

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o rezerwację miejsc.

Gwarantujemy pierwszoligową prelegentkę, dobrą zabawę, liczne niespodzianki i co najważniejsze potężną dawkę pozytywnej energii!

 

O cyklu spotkań OMD Kobiety Kobietom:

Inicjatywa powstała w marcu 2015 przy okazji obchodów Dnia Kobiet. Sukces pierwszej edycji spotkania zapoczątkował kolejne wykłady w następnych miesiącach. Do tej pory odbyło się 5 edycji 1,5 h wykładów, które poprowadzili Krzysztof Manthey o kobietach w biznesie; Agnieszka Biegańska “Work-Life Balance”, Katarzyna Miller “Motywacja”, Joanna Malinowska-Parzydło “Personal Branding”, Monika Zamachowska “Asertywnosć”. Wszystkie wykłady mają nieformalny charakter, natomiast Anna Jakubowski wygłosiła wykład: Chodzi o to jak.

 

 

 

 

Prelegenci

VII OMD Kobiety Kobietom

Katarzyna Wierzbowska

Fundatorka i prezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet

Przedsiębiorca społeczny, współzałożycielka, fundatorka i prezeska zarządu Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet, inicjatorka Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, mentorka, współzałożycielka Klubu Inwestorek Indywidualnych Black Swan.
Uprzednio zarządzała firmami z obszaru doradztwa komunikacyjnego i wizerunkowego: Goodbrand i Headlines Porter Novelli. Pracę zawodową rozpoczynała w branży reklamowej. Ma przeszło 20 letnie doświadczenie w marketingu, komunikacji, PR i CSR, jest też niezależnym konsultantem. Doradza firmom i organizacjom.
Z wykształcenia cybernetyk, absolwentka krakowskiego Uniwersytetu Ekonomicznego, uzyskała dyplom typu MBA programu Copernic na francuskich uczelniach m.in. Institut d’Etudes Politiques (Science Po) i Ecole de Mines de Paris.
Prywatnie szczęśliwa żona i matka 3 dzieci. Entuzjastka zdrowego trybu życia.

Program

14:00 – Zapraszamy serdecznie na słodki poczęstunek.

14:30 – Wykład motywacyjny Katarzyny Wierzbowskiej

16:00 – Pożegnanie i zapowiedź kolejnych eventów!

 

Więcej informacji o konferencji:

VII OMD Kobiety Kobietom
PAULA KALISZEWICZ
PR & MARKETING MANAGER
+48 606759449
paula.kaliszewicz@omd.pl

Śledź nasz profil na portalu Linkedin